Їм це потрібно! В Санжарах відбулось немислиме. Люди все везуть і везуть

Волиняни привезли евакуйованим з Китаю українцям книги, настільні ігри та спортивний інвентар, аби тим було чим зайнятися у карантині.

Про це йдеться на сайті Полтавської облдержадміністрації.

Волинський підприємець, забудовник Олександр Князєв вирішив допомогти співвітчизникам, які перебувають у санаторії в Нових Санжарах після скандальної евакуації з китайського міста Ухань. Для цього він оголосив флешмоб #своїхнезалишимо під гаслом «Вірус руйнує тіло, байдужість руйнує душу!».

«Ми єдині, і своїх не залишаємо. Тому повезу книжки, настільні ігри та інші необхідні речі евакуйованим з Китаю українцям, щоб їм було чим зайнятися під час двотижневого карантину. Але перш за все – щоб підтримати їх та їх віру в те, що в нашій країні більшість людей все ж таки адекватні і небайдужі в гарному розумінні. Але в сім’ї – не без виродка. Це всім відомо», – зазначив він.

Лучани, які не мали змоги приїхати в Нові Санжари, за кілька днів назбирали речі для занять спортом, настільні ігри, художню та релігійну літературу, листи підтримки й солодощі дітям.

Олександр Князєв вирушив у дорогу ввечері 23 лютого, а 24 привіз усе це до Санжар, аби евакуйованим із Китаю українцям було чим зайнятися під час двотижневої обсервації.

«Я чув, що на карантині в медцентрі Нових Санжар є і житель нашої області. Ми всі українці й раді, що наші земляки повернулися на Батьківщину. Вони потребують підтримки, а ми їх маємо зустріти як годиться, з гостинністю і турботою», – переконаний волинянин.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *