Люди аплодують! Терміновий указ Зеленського, таке важко уявити: це не обговорюється

Найближчим часом президент Володимир Зеленський підпише указ про Стратегію національної безпеки і оборони, в якому кінцевою метою вказується повноправне членство України в НАТО. Про це повідомив генеральний директор Директорату з питань національної безпеки і оборони Офісу президента Іван Апаршин.

За його словами, в Україні сьогодні вже не обговорюється питання набуття членства в НАТО, і найближчим часом в Стратегії з нацбезпеки визначать вступ в Альянс як кінцеву мету нашої країни.

“Найближчим часом, протягом двох-трьох місяців, буде військова стратегія України. Там також буде пряма норма про вступ України в НАТО… Кінцева мета України – це повноправне членство України в НАТО”, – заявив Апаршин на публічній дискусії “Річниця внесення змін до Конституції: результати та досягнення органів державної влади та громадських організацій на шляху України в НАТО”.

Представник Офісу президента зазначив, що військове командування обговорює варіанти якнайшвидшого переходу на нову систему управління армією. Також він сказав, що в ухвалене раніше державне оборонне замовлення будуть внесені зміни.

“Ви читаєте іноді такі публікації, ДОЗ нового президента України провалене, ракетна програма там не передбачена. Це неправда. Абсолютна неправда.

Ви побачите реальні цифри… Є там і ракетна програма, там і український корвет, і засоби радіоелектронної боротьби, і там заходи, спрямовані на те, щоб Збройні сили України в найближчі три-п’ять років були оперативно сумісні з аналогічними збройними силами країн-членів НАТО”, – заявив Апаршин і додав, що будуть удвічі збільшені закупівлі нових ракет.

Що цікаво, є ще хороші новини з іншого фронту. Голова підкомітету з державної безпеки та оборони Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Ірина Верещук заявляє, питання розблокування Угорщиною засідань Комісії Україна-НАТО може бути вирішене на засіданні Парламентської асамблеї у травні цього року.

Про це Верещук сказала під час виступу на публічній дискусії «Річниця внесення змін до Конституції: результати та досягнення органів державної влади та громадських організацій на шляху України до НАТО».

«Ми сподіваємося, що у травні поточного року, коли відбуватиметься Парламентська асамблея членів НАТО в Україні, а це буде безпрецедентне дійство… Ми зможемо вирішити питання, які нас турбують. Головне, що ми бачимо практичний вимір, як це зробити через законодавче поле», – сказала Верещук.

Вона заявила, що Україна має політичну волю і має запас енергії, які приведуть її до успіху.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *