“Йдемо за схожим сценарієм” МОЗ повідомили важливу новину про відкриття кордонів. “Маємо орієнтир”

При прийнятті рішень щодо відкриття пунктів пропуску на кордоні Україна буде орієнтуватися на ситуацію з коронавірусом, а також на рішення, що приймаються в інших країнах Європи щодо відкриття кордонів.

Про це повідомив головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко в інтерв’ю “РБК-Україна”.

За словами чиновника, Україна стежить за засіданнями профільних міністерств в Євросоюзі, що відповідають за епідситуацію та за транспортне сполучення.

“Кожного тижня в ЄС проходить засідання профільних міністерств, які відповідають за епідситуацію та транспортне сполучення. Вони розглядають можливість відкриття авіаційного сполучення й обговорюють запуск туристичного літнього сезону. Щотижня вони це обговорюють і рішення до теперішнього часу не прийнято. Україна уважно стежить за ними”, – сказав Ляшко.

Він додав, що за динамікою захворюваності Україна на кілька тижнів відстає від Польщі. У зв’язку з цим саме цю країну обрано для орієнтиру.

“Для орієнтиру ми беремо для себе Польщу, адже ми йдемо за схожим сценарієм. Тільки вона на два тижні попереду з епідситуацією. Уже будемо дивитися, як вони будуть відкривати (кордони)”, – додав він.

Нагадаємо, в кінці квітня єврокомісар Тьєррі Бретон заявив про те, що кордони Євросоюзу залишаться закритими до літа, не дивлячись на те, що деякі країни можуть вийти з карантину раніше за інших.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *