Ситуація дозволила. На Львівщині прийняли важливе рішення стосовно карантину. “Так буде з усіма”

За останню добу в області зафіксували 27 випадків коронавірусу.

У Львові міська комісія з надзвичайних ситуацій дозволила роботу перукарень, салонів краси, та приватних стоматологічних кабінетів у зв’язку з послабленням карантину. Про це написав на своєму Telegram-каналі мер міста Андрій Садовий.

За його даними, в області за добу зафіксували 27 нових випадків коронавірусу (зробили 190 тестів).

“Щойно міська комісія з надзвичайних ситуацій дозволила роботу перукарень, салонів краси, та приватних стоматологічних кабінетів. Але, пам’ятайте, дозвіл на роботу не означає вседозволеність!”, – написав він.

Також Садовий наголосив, що стосовно порушників буде жорстка реакція.

“Вчора зафіксували порушення правил на одному з літніх майданчиків в центрі міста, йде мова про «Золотий колос». Сьогодні ми заборонили працювати порушникам. І так буде з усіма, хто нехтує безпекою людей.”

Садовий зазначив, що щодо продажу одягу та взуття є рішення обласної комісії з надзвичайних ситуацій про заборону роботи до 15 травня.

Раніше у Львові відклали відкриття перукарень, фітнес-центрів і салонів краси в зв’язку з зростанням кількості заражених коронавірусом. У той же час в місті з 11 травня дозволили відвідувати парки, сквери і спортивні майданчики (для індивідуального заняття спортом). Також відновлена торгівля промисловою групою товарів (крім одягу та взуття).

Нагадаємо, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко опублікував рекомендації для роботи бізнесу після пом’якшення карантину в Україні. Зокрема, необхідно дотримуватися маскового режиму та соціального дистанціювання.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *