Ядернuй уд@р? Путін віддав наказ: окупанти не сховали – розвідка все злила. Чого чекати на 9 травня?

У Росії наближається дата 9 травня, на яку так би мовити моляться як російські військові, так і прості люди. Напередодні “дня перемоги” російські військові у розмовах з рідними обговорюють паради, ядерний удар по Україні та повернення додому.

Як повідомляє Головне управління розвідки Міноборони, українські розвідники перехопили деякі розмови російських окупантів з рідними напередодні 9 травня.

В одній із бесід ідеться про те, що командування начебто обіцяло своїм військовим, що вони до 7 травня повернуться додому, однак, як бачимо, ситуація дещо не відповідає реальності.

У цьому ж діалозі співрозмовниця окупанта заявила, що президент Росії Володимир Путін неофіційно віддав наказ здійснити ядерний удар по Україні.

«Путін віддав наказ неофіційно, щоб до 9 травня все це до чорта закінчити. Якщо до 9 не закінчимо, то ядерною зброєю їх усіх спалити», – висловилась вона.

У розмовах окупантів відчувається, що вони деморалізовані й скаржаться на великі втрати. За їхніми словами, війна точно не йде за планом Путіна.

«Не знаю, за яким планом там іде. Але тут просто жах, тут відбуваються просто такі страшні речі. Нас вчора накрили. Два – “200-х”, шість – “300-х”. Одним залпом», – сказав один із окупантів у телефонній розмові.

Російські військові мріють, щоб повернутися додому, але розуміють, що можуть не вижити, точніше, що виживуть не всі.

З бесід окупантів також можна зробити висновок, що в Росії вже не раді війні проти України.

Подруга російського військового назвала “найстрашнішою війною” вторгнення Росії в Україну.

«Гірше Чечні. Зараз йде найстрашніша війна за всю історію», – заявила подруга росіянина.

Також вона обурена, що у Москві відбудеться парад на 9 травня. Співрозмовниця окупанта впевнена, що в цей день щось станеться.

У столиці Росії Москві 9 травня відбудеться військовий парад до “дня перемоги”. На заході повинен виступити президент Росії Володимир Путін.

Експерти очікують, що 9 травня Путін може офіційно оголосити війну Україні. Також існує ймовірність, що Росія розпочне напад на Молдову. Окрім того, Путін може оголосити про анексію Донбасу, чи визначити незалежність невизнаного Придністров’я.

Були розмови, що російський президент розглядає можливість оголошення загальної мобілізації у Росії, однак це буде, кажуть експерти, фатальною помилкою диктатора.

Експерт “Бюро аналізу політики” Віктор Бобиренко зазначає, що на 9 травня Путіну доведеться вигадати сильну промову. Експерт додає: про що – питання відкрите.

“Путін може оголосити про анексію Луганської та Донецької областей в адміністративних кордонах. Представить це як перемогу. Мовляв, продовжує рятувати “народ Донбасу”. І для цього не обов’язково виходити на адміністративні кордони, а можна сказати, що територія всіх областей входить до складу РФ, але їхня частина, як би це не звучало парадоксально, “залишаються окупованими Україною”. І це буде привід боротися з новою силою за Сєвєродонецьк, Краматорськ, Слов’янськ”, — говорить експерт “Бюро аналізу політики”.

Що ж до Херсонської та Запорізької областей, про можливу анексію яких раніше заявляли в Міністерстві внутрішніх справ, то про них навряд чи йтиметься.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль днями заявив, що дані спецслужб союзників свідчать: 9 травня Росія має на меті оголосити повноцінну війну, оскільки зараз вона називає бойові дії “спецоперацією”.

“У Путіна проблема, як вирівняти ситуацію щодо операції, а не як оголосити війну Україні. Річ у тім, що якщо Росія оголосить війну, то ми можемо одразу подати заяву до Генасамблеї ООН, щоб Росію визнали країною-агресором. Після цього, згідно статуту ООН, всі країни-члени повинні розірвати відносини з РФ. І щобільше, війна — це завжди форс-мажор, і Росія може позбутися всіх своїх бізнес-партнерів і не зможе висунути їм претензії”, — каже військовий експерт Олег Жданов.

Якщо перемоги до 9 травня не вийшло, Путін шукатиме, як перейти до нового етапу операції — тому в Росії оголосять загальну мобілізацію. Про це нещодавно говорили і в британській, і в українській розвідці.

“Почали звіряти резервістів, підраховують. Це абсолютно необхідний крок перед початком справжньої мобілізації”, — заявив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *