“Я хочу, щоб це всі почули!”: Лукашенко “вжарив” потужною заявою. Поставив усіх на місце. “Не віддамо!”

Президент Білорусі Олександр Лукашенко відреагував на довгі черги людей, які віддають свої підписи за опозиційних кандидатів у президенти, і заявив, що його конкуренти організовують “малі і великі каруселі”, пише білоруська служба Радіо Свобода.

“Суть малої в тому, що тут вони розписалися, потім знову стали в цю чергу в хвіст, ще розписалися і пішли-поїхали … Навіть достукались до того, що мер Мінська зауважив, що на автомобілях підвозять людей. Розписалися, пішли, сіли, вони їх по кварталу обвезли, знову поставили їх в чергу “, – сказав Лукашенко.

“Велика карусель”, за словами глави Білорусі, полягає в тому, що на пікети біля Комаровського ринку приходять одні й ті ж люди, кожен раз залишаючи свої підписи. Лукашенко зазначив, що з фотографій з квадрокоптера видно “зовсім іншу картину”, ніж на тих, які виставляються в соцмережах. Також він заявив, що в Білорусі не з’явилося нового протестного руху, є тільки “якісь невдоволені і інші”, які “будуть завжди”.

Лукашенко також звинуватив своїх потенційних суперників на президентських виборах 9 серпня в спробі дестабілізувати обстановку в країні.

“Запам’ятайте ви і хто мене почує: країну вони не отримають. Ми її два з гаком десятка років, збираючи крихти, створювали квітучу країну не для того, щоб вони її приватизували і пустили по світу ось цих, бідолах, які завжди під батогом ходили” , – заявив Лукашенко.

“Нам дісталася країна. Ми створили першу державу незалежну. І ми цю країну нікому не віддамо! Щоб над нею знущалися, дестабілізували кожен день, порвали на шматки і комусь віддали. Я хочу, щоб це всі почули. і щоб ви ті, хто ще там якось ворушиться, хитається і не розумієте – запам’ятали це. У цій країні моє життя. і багатьох з вас “, – продовжив президент.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *