Втік після допиту через чорний хід. Адвокати розкрили таємницю Порошенка. Люди шоковані

Колишній президент України Петро Порошенко таємниче зник після допиту в Державному бюро розслідувань, а віддуватися за нього перед журналістами довелося адвокатам.

Кадри опубліковані в Telegram-каналі PavlovskyNews.

«Порошенко після допиту таємно зник з будівлі ДБР. До сопереживающему народу під будівлею бюро розслідувань повернулися тільки адвокати екс-президента Ігор Головань і Ілля Новіков. Як і очікувалося – підозр Порошенку не вручили», – йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що навіть адвокати не стали коментувати ситуацію з Порошенком. Хоча його пресслужба підтвердила, що Порошенко пішов з ДБР через чорний вхід.

Як повідомлялося раніше, прихильники екс-президента Петра Порошенка влаштували пікет під будівлею Державного бюро розслідувань.

Відзначимо, що сьогодні співробітники ДБР викликали Порошенко на допит у кримінальній справі про втручання в діяльність судів.

Порошенко до цього заявляв, що “майже рік, як проти нього фабрикують десятки справ”. “Всі ці титанічні зусилля завершилися великим” пшиком “. Нічого не знайшли і впевнений – не знайдуть. Інакше і бути не може. І як президент, і як громадянин я завжди дотримувався і дотримуюся законів”, – вважає він.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *