Вірус лютує! Папа Римський захворів після зустрічі з парафіянами. Подробиці шокують

Папа Римський Франциск пропустив заплановану месу для початку Великого посту через хворобу.

Про це заявив представник Ватикану Маттео Бруні, повідомляє місцеве видання Todo Nocitias.

У Ватикані захворювання понтифіка називають “легким нездужанням”. Про це повідомив директор прес-бюро Апостольського Престолу Маттео Бруні в коментарі AFP.

Ще 26 лютого у понтифіка помітили кашель і нежить під час святкування Попільної Середи. Журналісти зафіксували, як Папа чхає і кашляє. Тоді він спілкувався з багатотисячним натовпом віруючих в італійському місті Барі. Серед віруючих було багато людей в респіраторних масках.

«Сьогодні вранці понтифік не пішов в базиліку Святого Іоанна Латеранського для покаяльної меси з римським духовенством. Через легке нездужання він вважав за краще залишитися у Сант-Марта. Інші обов’язки виконуються регулярно », – заявили у Ватикані.

Зараз у Ватикані відмовилися відповідати на питання, чи проходив 83-річний понтифік тест на коронавірус.

Хоча до слова, в зоні найбільшого ризику зараження перебувають люди похилого віку у віці 80+, для них цей показник становить 13,5%. Крім того, понтифік через респіраторну хворобу втратив частину однієї легені в юнацькі роки.

Додамо, Італія поки лідирує в Європі за темпами поширення коронавируса. Число підтверджених випадків зараження в Італії зросла до 655. Також відомо про 17 і 45 осіб, які вилікувалися від захворювання.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *