“Віра стане молодою бабусею?”: Дочка Брежнєвої засвітила “округлий” животик. Шанувальники вітають

Перша дочка Віри Брежнєвої Соня Кіперман опублікувала красномовні знімки в своєму Instagram.

Популярна українська співачка Віра Брежнєва вже багато років живе в Росії разом зі своїм чоловіком Костянтином Меладзе. До весілля з ним у 2015 році, у артистки було ще три відомих роману. На початку “нульових” вона зустрічалася з Віталієм Войченко ще в рідному Дніпрі до набуття популярності в групі “ВІА Гра”. У союзі з молодим чоловіком в 2001 році в Віри з’явилася дочка, яку назвали Сонею. Після цього співачка вийшла заміж за українського бізнесмена Михайла Кіперман і дівчинка отримала його прізвище. Також в цьому шлюбі в Брежнєвої народилася дочка Сара.

Зараз старшій доньці Брежнєвої Соні Кіперман 18 років і вона живе і вчиться в Європі. У дівчини є хлопець, якого звуть Метт. Правда останнім часом з її Instagram зникли фотографії з молодою людиною. Чи не означає це, що між ними все скінчено?

Сьогодні, 6 грудня, Соня Кіперман опублікувала в своєму Іnstagram нові фото. На них вона зображена в стильнлму об’ємному светрі, вільних джинсах і в кросівках. Постала Соня перед глядачами в пейзажі посеред засніженого лісу в горах. На фото дівчина посміхається і дуріє.

Через одного знімка з цієї серії, шанувальники помітили округлення в області живота:

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *