Відрубати від Swift! Кремль не чекав: Італія з нами!

Дмитро Кулеба заявив, що Італія змінила свою позицію та готова відключити Росію від SWIFT. За його словами, Рим повністю підтримує Україну. Про це написав Дмитро Кулеба у твітері.

Міністр закордонних справ зазначив, що у цьому його запевнив італійський колега Луїджі Ді Майо. Про це глава української дипломатії повідомив на своїй сторінці у соцмережах 25 лютого.

“Провів розмову з главою італійської дипломатії Луїджі Ді Майо. Повна солідарність Італії з Україною. Колега запевнив мене, що Італія підтримає відключення Росії від SWIFT”, – зазначив Дмитро Кулеба.

Раніше, як повідомляли різні західні ЗМІ, Італія разом з Німеччиною та Кіпром відмовлялася підтримати європейські санкції, якими передбачено відключення Росії від міжнародної міжбанківської система передавання інформації та здійснення платежів SWIFT.

Нагадаємо, Україна закликає світ негайно відключити РФ, яка проводить військове вторгнення в нашу Країну від системи всесвітніх міжбанківських фінансових телекомунікацій SWIFT. Про це під час брифінгу у Офісі президента заявила віцепрем’єр-міністр України з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

За словами Ірини Верещук, деякі країни досі вагаються чи відключати Росію від SWIFT.

«У нас склалася парадоксальна ситуація, коли наші партнери у ЄС сумніваються, чи потрібно робити крок щодо відключення РФ від SWIFT. Ми вдячні Польщі, Естонії, Латвії, Литві, Великій Британії за те, що вони виступають за негайне відключення Росії від системи SWIFT. Але є країни які досі не дозволяють це зробити консолідовано», – повідомила Ірина Верещук.

Водночас Україна закликає світ до консолідації у боротьбі із Росією, яка вторглась і продовжує наступ на Україну.

«Ми вимагаємо накласти повне ембарго на будь-яку торгівлю із Росією та Білоруссю, Негайно відключити РФ від системи SWIFT, а також блокувати активи агресора та пов’язаних із ним осіб за кордоном. Ми маємо збудувати антипутінську коаліцію і змусити його сісти за стіл перемовин», – сказала Верещук.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *