Щ0йно! Прямо з США: виключення РФ з Радбезу ООН – вжити негайних заходів. Посилення тиску!

Члени обох партій у Палаті представників США обговорюють резолюцію щодо виключення Російської Федерації з членів Ради безпеки ООН, про це повідомляє Axios, у розпорядженні якого є копія документу.

Зазначається, що резолюція закликає ООН «вжити негайних процедурних заходів» для внесення поправок у статтю 23 Уставу Статуту ООН, щоб виключити Росію з лав постійних членів цієї організації.

Також йдеться про те, що в документі називають вторгнення Росії в Україну та підтримку самопроголошених Л/ДНР «прямою загрозою міжнародному миру та безпеці» та «відходом від її (Росії – ред.) зобов’язань як постійного члена ООН».

Повідомляється, що резолюцію ініціювала республіканка Клаудіа Тенні, і, за словами представника її офісу, «це один дипломатичний засіб, який ми маємо задля посилення тиску та розширення ізоляції (РФ – ред.)».

Утім, як зазначає видання, можливість прийняття такої резолюції є малоймовірною через те, що будь-які поправки до статутних документів Радбезу повинні схвалити усі члени організації, в тому числі Росія. Однак, як зазначили в офісі ініціаторки резолюції, «це свого роду документ-послання, але він також розширює можливості для дипломатії наших колег».

Зазначимо, що уряд США розширив заборону для польотів своєї авіації на територію всієї України, Білорусі та захід Росії, про це повідомляє CNN. Федеральне авіаційне управління США (FAA) заявило, що публікує розширене повідомлення для пілотів, яке “тепер охоплюватиме “всю Україну, всю Білорусь та західну частину Росії”.

Окрім того, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба розповів про допомогу та кроки міжнародних партнерів на захист України та миру. Заява глави МЗС опублікована на сайті відомства.

“Незважаючи на перші реакції світу вчора в першій половині дня, які могли здаватися слабкими на тлі жаху грубого нападу РФ на Україну, вчора ввечері і вночі світ нарешті почав діяти. Введені кроки вже зараз завдають конкретного економічного удару по Росії і починають опускати перед нею залізна завіса”, – зазначив міністр.

За його словами, це лише початок діяльності міжнародної коаліції на захист України та світу, яка буде мобілізована у ці години та дні. Також Дмитро Кулеба запевнив, що ця робота продовжується в інтенсивному режимі.

Нагадаємо, Європейський Союз оголосив про нові санкції проти Росії вранці 25 лютого. Вони будуть спрямовані на фінансовий, енергетичний та транспортний сектори країни, візову політику, а також включати експортний контроль та заборони експортного фінансування.

Про це повідомляє американський телеканал CNN.

“Санкції матимуть “максимальний вплив на російську економіку та політичну еліту”, – заявила президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляйєн на спільній пресконференції з президентом Франції Еммануелем Макроном. “Ми притягнемо Кремль до відповідальності”, – сказала вона.

За її словами, фінансові санкції знищили найважливіші російські ринки капіталу, і що зараз вони спрямовані на 70% російського банківського ринку та ключові державні компанії. За її словами, санкції підвищать вартість позик Росії, підвищать інфляцію та “поступово підірвуть російську промислову базу”.

“Ми також орієнтуємося на російську еліту, обмежуючи їхні депозити, щоб вони більше не могли ховати свої гроші в безпечних притулках у Європі”, – додала вона.

Заборона на експорт також вплине на російський нафтовий сектор і заборонить продаж усіх запчастин і обладнання для літаків російським авіакомпаніям, що, за словами фон дер Ляєн, завдасть удару по ключовому сектору російської економіки та зв’язку країни. За її словами, санкції також обмежують доступ Росії до “важливих технологій”.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *