Важкі втрати! ЗСУ знищилu російського генерала – сотні техніки. Зупинити ворога!

За підсумками восьми діб втрати російської армії перевищили 10 тис. вбитими та пораненими. ЗСУ знищили мінімум одного російського генерала, про це міністр оборони України Олексій Резніков написав у Facebook.

За підсумками 8 діб втрати російської армії перевищили 10 тис. вбитими та пораненими. Підтверджено знищення мінімум одного російського генерала. Російське суспільство починає відчувати та усвідомлювати ці втрати, – написав Резніков.

За його словами, знищену російську бронетехніку вже доводиться вимірювати не одиницями, а батальйонами та бригадами. До Збройних Сил у якості трофеїв поступило чи не більше танків та бронемашин, ніж останні 8 років надходило від українського ОПК.

Наші захисники захопили кілька машин зі снарядами до РСЗО, якими російські воєнні злочинці обстрілюють наші мирні міста. Усі ці снаряди «повернуться» ворогу.

Ми також несемо втрати. Війна – це велике горе. Майже щогодини надходять звістки, що російські окупанти знову вбили мирних мешканців. Кров скипає від люті, коли гинуть наші діти… Є втрати серед наших воїнів. Вони б’ються як кіборги, але у грудях – живе серце. Кожного з них буде вшановано як героя, – підкреслив глава МОУ.

Водночас він наголосив на тому, що люди – найцінніше для нас. Це відрізняє Україну від Росії.

Я дуже сподіваюсь, що російська сторона виконає зобов’язання щодо створення гуманітарних коридорів, – підкреслив він.

Резніков переконаний в тому, що ворог нині спантеличений і наляканий. “Ми його ще не перемогли. Але цей час невідворотно наближається. Кремлівські щури вже тремтять. Частина активно шукає спосіб втекти. Вся Україна успішно перебудовується для життя в умовах оборони. Допомога надходить у промислових обсягах, ця робота вже налагоджена. Ми захистимо нашу країну і залишимо її майбутнім поколінням квітучою, успішною, кращою, ніж була”, – підкреслив міністр оборони.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *