“У супроводі охорони!” Порошенко перед допитом зробив несподіване. Влаштували справжнє шоу.

Екс-президент України Петро Порошенко сьогодні, 28 лютого, приїхав на допит в Державне бюро розслідувань.

Його зустріло велике число представників ЗМІ, а екс-президента супроводжувала солідна група охорони.

Це випливає з відео, розміщеного в Facebook Порошенко.

“Дорогі друзі, спершу хочу подякувати всім, хто залишився небайдужим до повернення країни в часи Януковича, до повернення політичних репресій”, – заявив Петро Порошенко під стінами ДБР.

За інформацією телеграм-каналу “Клименко-Тайм”, Порошенко зі своїми фанатами підДГБР влаштували невелике шоу з плакатами і імпровізованою трибуною, де виступив не лише Порошенко, а також і його соратники.

Відзначимо, що сьогодні співробітники ДБР викликали Порошенка на допит у кримінальній справі про втручання в діяльність судів.

Порошенко до цього заявляв, що “майже рік, як проти нього фабрикують десятки справ”. “Всі ці титанічні зусилля завершилися великим” пшиком “. Нічого не знайшли і впевнений – не знайдуть. Інакше і бути не може. І як президент, і як громадянин я завжди дотримувався і дотримуюся законів”, – вважає він.

Також журналісти видання PavlovskyNews. повідомляють, що намагалися поставити запитання Порошенку під будівлею ДБР, але його охорона хапала за руку журналіста і відтискувала.

“П’ятий президент Петро Порошенко вже зайшов в будівлю ДБР. Перед цим він коротко виступив перед своїми прихильниками, повідомивши, що Шевченківський суд зобов’язав слідчих розглянути закриття проти нього кримінального провадження. Однак він сумнівається, що рішення суду буде виконано. Журналіст нашого телеграм-каналу намагався задати йому уточнююче питання, однак служба безпеки Порошенка цьому перешкодила “, – пишуть вони в телеграм-каналі.

Схоже Порошенко планує тільки перед своїми ЗМІ корчити безневинне ягня і відповідати тільки на зручні запитання. Невже боїться?

Але напевно не дарма, адже як повідомляє юрист Андрій Портнов, в ДБР з Порошенком не чаї будуть ганяти.

“Слідчі ДБР підготували на сьогодні головному державному і військовому злочинцеві дві перших підозри і клопотання про обрання запобіжного заходу”.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *