Термінова нарада. Зеленський провів жорстку розмову в Кабміні. Прийдеться відповідати!

У четвер, 27 лютого, в Офісі президента відбулася стратегічна зустріч. У ній обговорювалася доля прем’єр-міністра Олексія Гончарука.

Про це повідомляє Telegram-канал “Політика Страни”.

За інформацією каналу, крім Володимира Зеленського в ній взяли участь Дмитро Разумков, Арсен Аваков, Андрій Єрмак, Сергій Шефір та Кирило Тимошенко.

Як уточнює джерело “Страни”, на порядку крім іншого була доля уряду і прем’єра. За підсумком вирішили поки питання відставки Гончарука відкласти. Поставивши на паузу. Чи будуть інші перестановки в уряді – оголосять в найближчому майбутньому.

Зустріч тривала кілька годин. Потім Зеленський і Єрмак поїхали до Кабінету міністрів.

У Кабміні вони провели переговори з Гончаруком та Коломойським із приводу кризової ситуації навколо Центренерго.

У цій компанії 26 лютого Кабмін змінив керівництво, звільнивши колишній директорат, який складався з людей Коломойського. Але олігарх з цим не погодився. І 27 лютого його люди заблокували офіс “Центренерго” і не дали новим керівникам приступити до своїх обов’язків.

Про це, власне, і говорили президент, прем’єр, Єрмак і Коломойський.

За попередніми даними домовилися вирішити питання миром. Але як буде на практиці – подивимося.

“Як повідомляє джерело, з одного боку Зеленський хоче показати, що він усуває Коломойського від державних потоків. З іншого боку – вплив олігарха все ще сильний і його думку президент не може ігнорувати”, – повідомляє Telegram-канал “Політика Страни”.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *