У Порошенка пробили дно, вся країна регоче: у Раду в “наморднику”, це вже не зупинити

Сьогодні інформаційний день був справді насиченим, однак ми навіть уявити собі не могли. який перл, крім загального цирку від партії “ЄС”, нам підкине нардеп Порошенка – Володимир Ар’єв.

Це фото вже облетіло всю мережу, а стільки креативних жартів на тему захисту від небезпечного вірусу, українці ще не чули.

Першими це підмітили журналісти “Клименко Тайм”. Впевнені – Ви оціните.

“Як перестати сміятися? Нардеп Ар’єв з “Євросолідарності” зробив наш день. Петро Олексійович, що ж ви не попереджали, що він у вас кусається? Ганнібал Лектор.

Якщо серйозно – як ми розуміємо на обличчі у Ар’єва не просто далеко не маска рівня захисту FFP3, яка може захистити від віруса. Це в принципі не захисна, а тренувальна маска, яка покликана імітувати тренування у високогір’ї, створюючи ефект гіпоксії, кисневого голодування.

Що вона робить?

– Створює легеневу резистентність
– Зміцнює діафрагму
– Збільшує площу поверхні і еластичність в альвеолах
– Збільшує об’єм легенів
– Збільшує анаеробні пороги
– Зменшує час тренування

Ну а ще, персонально Ар’єва – від епідемії захищає, – коментують цей вже легендарний знімок у телеграм каналі.

Однак, на цьому все не завершилося, хвиля глузування вже понеслася країною. Хтось порівнює цю так звану маску до намордника, хтось натякає на іграшки для дорослих. Дехто напряму називає вчинок нардепа клоунським.

“Друзі, передайте будь ласка хтось цьому із злодійської фракції, що медики рекомендують маску одягати, а не еротичний намордник, – пише юрист Андрій Портнов.

Загалом, на засідання Верховної Ради 17 березня деякі народні депутати України прийшли в масках і респіраторах, щоб захиститися від коронавірусу.

Стильною чорною маскою запаслася Юлія Тимошенко. Моду на кольорові маски в умовах пандемії ввели відомі світові бренди. У свою чергу Наталія Королевська прийшла в парламент не лише в масці, а й в рукавичках. Превентивні методи захисту заважали їй під час виступу в Раді.

Також в масці з’явилася нардеп ЄС Ірина Геращенко.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *