Ані Лорак пішла на кардинальні жертви через коронавірус. Шанувальники не хочуть в це вірити

Популярна українська співачка Ані Лорак, яка зараз активно будує кар’єру в Росії, вирішила показати фанатам в Instagram новий пост.

Знаменитість виставила розкішний кадр, позуючи в облягаючій міні-сукні чорного кольору і доповнивши образ масивними сережками-кільцями, однак повідомила шанувальникам сумну новину.

Так, артистка висловила своє занепокоєння коронавірусом COVID-19, через який більшість країн світу, в тому числі Україна, закриває свої кордони на карантин, зазначивши, що вирішила скасувати концерти шоу-туру The Best, які повинні пройти в декількох містах Росії в березні місяці.

Дорогі друзі, у зв’язку з епідемією коронавірусу і дотримуючись рішень міської влади про обмеження масових заходів, ми змушені скасувати концерти туру “The Best”, заплановані на березень 2020 року, щоб не піддавати ризикам життя і здоров’я тисяч глядачів.

З питання повернення квитків звертайтеся до місця покупки. Бережіть себе, своїх близьких, і до швидкої зустрічі! 🙏🏻, – засмутила фанатів Лорак.

Фолловери не пройшли повз, підтримуючи Кароліну в коментарях і бажаючи їй здоров’я, однак були і ті, хто не зрозумів, навіщо артистка пішла на такі жертви.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *