У нього залишилося 4 дні! Шокуючий поворот у справі, СБУ “взяли в оборот”: країна на ногах

Активіста Сергія Стерненка викликають у Службу безпеки України для вручення підозри. Про це він повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.

«Мене викликали в СБУ для повідомлення про підозру. У понеділок, 18 травня о 9:00 я маю з’явитись до головного слідчого управління СБУ за адресою м. Київ, пров. Аскольдів, 3А», – зазначає Стерненко.

За його словами, у виклику зазначено, що «​це у справі 1215 та для участі у слідчих і процесуальних діях»​. Жодних інших деталей, зауважує Стерненко, у повідомленні не вказано.

«Я нічого не боюсь! Правда на моєму боці! Я не визнаю жодної провини, тому що я захищав своє життя та здоров’я і якщо буде потреба, я зроблю це ще раз! Я прийду і буду з ними говорити! А чи будуть готові вони до цієї розмови іще дуже і дуже велике запитання!» – наголошує Стерненко.

Дещо раніше цього дня Служба безпеки України відмовилась повідомляти деталі можливої підозри для активіста.

«Станом на сьогодні запитувану інформацію не може бути надано з огляду на правові обмеження щодо розголошення відомостей досудового розслідування, передбачені частиною першою статті 222 Кримінального процесуального кодексу України», – йдеться в офіційній відповіді СБУ від 14 травня на інформаційний запит Радіо Свобода, надісланий 6 травня.

4 травня, про можливість вручення підозри Сергію Стерненку заявляв громадський активіст Роман Сініцин, який повідомляв, що «дедлайн – 15 травня, але швидше за все це відбудеться вже до кінця поточного тижня».

«Вручать підозру і закриють у СІЗО. Очевидно, там буде без права застави», – написав Сініцин.

Пізніше, 6 травня, цю інформацію в коментарі Радіо Свобода підтвердив і сам Сергій Стерненко.

«Мені цю інформацію підтвердили ще щонайменше з трьох джерел: із Офісу генерального прокурора і зі Служби безпеки України. Ну, і ще дотично на це вказує те, що 4 травня мені прийшла повістка, за якою я мав з’явитись до СБУ у справі проти мене на 21 квітня.

Це – дуже дивна історія з цією повісткою, тому що зазвичай так роблять тільки для того, щоб потім затримати людину, звинувативши її в тому, що вона уникає зустрічей зі слідчими. Але я не уникаю. Сьогодні знову відправляв клопотання слідчому. І слідчий чудово знає, де я знаходжуся, де мене знайти і мій номер телефону», – зазначив Стерненко.

Відзначимо, як раніше писав телеграм канал Клименко Тайм, “Стерненко пішов ва-банк – і намагається викликати на особистий конфлікт або хоча б на діалог Зеленського.

Прогнозуємо, що в найближчі дні будуть прямі випади у бік президента. Буде робитися все, щоб отримати з ОП хоч якусь реакцію. І Офіс президента НІ В ЯКОМУ разі не повинен повестися на це, – пишуть журналісти.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *