Лариса Ніцой гoстpo до Зеленського: “Я oбyрeнa побаченим. Якщо вам не зрозуміло, поясню для чого нам обмежувати доступ до московитських сайтів”фото

Пане Зеленський! Ви сказали неправду?

Чому до всіх російських сайтів уже відкритий вільний доступ? Термін заборони (15 травня) ще не закінчився – доступ до московитських ресурсів “крапка.ru” повністю відкритий.

Українські ЗМІ, посилаючись на офіс президента, раніше повідомляли, що офіс президента не має наміру щось міняти і блокування продовжиться.

… Надумала я замовити горщики для своїх орхідей. Що зробив інтернет? Він мене перекинув у Москву і Санкт-Петербург для замовляння. Сайти відкриваються. Все працює.

Ще зовсім недавно мій екран на московитське “ru” реагував інакше. На білому екрані писалося, що доступ до московитських сайтів обмежено. І чудово, що обмежено, нам своє розвивати. Але ж ні. Знову московити, як сніг на голову. Ми їх не ждали, вони пpипeрлucя. Точніше, ви їх нам на голову звалили…

Якщо вам не зрозуміло, для чого нам обмежувати доступ до московитських сайтів, поясню, як українським учням на уроці пояснюють. Розжую тему, бо у вас неукраїнська освіта, хоч і отримана в Україні.

Уявіть собі два дерева. Одне дерево оберігають від шкідників, підживлюють, поливають, вчасно підрізають гілочки – плекають. Хвалять дерево, любуються ним. І воно виросло велике, гарне, рясно родить.

Друге дерево постійно ламають, трощать, не поливають, не рятують від шкідників. Висміюють, кривляться до нього. І воно виросло кволеньке, хворобливе. Принишкло біля рясної крони сусідського дерева.

Та от, знайшлися захисники цього слабкого дерева. Сказали: «Досить! Досить знущатися над рослиною!» Поставили між деревами паркан, щоб не ходили, не топтали, не ламали, не сміялися. Підживили дерево. Полили, покропили від шкідників – і дерево вдячно розпрямило гілочки, викинуло цвіт…

Ви той, пане Зеленський, хто прийшов – і зруйнував паркан між двома деревами. Щоб знову велике доглянуте виплекане дерево глушило менш доглянуте, позбавлене уваги і піклування.

Це називається “алегорія”, пане Зеленський. Алегорія про українські і російські сайти. Слабке дерево – це ми, українці, наші сайти і наш публічний простір. Сильне дерево – це московити. Вони своє завжди плекали, а нас ламали. Глушили своєю пишною кроною. Але! Варто було наш, український публічний простір відгородити від московистського (поставити умовний паркан, заблокувати), як наш простір одразу розквітнув. А ви ставите наш розквіт під загрозу!

То ж тепер без алегорії. Пряме запитання. Ви нaдypuлu народ, пане Зеленський?

” alt=”” aria-hidden=”true” />

За матеріалами зі сторінки Лариси Ніцой

Джерело: vsns.co.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *