“У мене троє дітей. Я не хочу вмирати”. Українців охопила паніка через загрозу вірусу. Уже не вітаються

У Нових Санжарах, куди привезли евакуйованих з Китаю українців, після минулих акцій протесту частина місцевих жителів бояться контактувати з незнайомцями. Вулицями ходять з респіраторами та відмовляються вітати один одного рукостисканням.

Як розповів місцевий житель, за руку вітатися з друзями він просто боїться.

“У мене сестра мікробіолог. Вакцини немає, я знаю. До мене приходять друзі. Руку тягнуть. Кажу: привіт звичайно, але я з друзями за руку вже не вітаюся. А де маска твоя?”, – розповів він.

Серед жителів села досі не провели роз’яснювальну роботу. Українське супутникове телебачення відключили, а інтернетом користуються не всі.

“Я боюся. У мене троє дітей. Я не хочу вмирати”, – розповіла місцева працівниця комунального підприємства, розбираючи завали сміття після вчорашньої акції протесту.

До слова, перелякані через коронавірус не тільки місцеві, а й частина поліції, яку прислали патрулювати вулиці і охороняти санаторій.

Тим часом, прем’єр-міністр Олексій Гончарук повернувся з Нових Санжар, куди 20 лютого вирушав у зв’язку з протестами місцевих жителів проти розміщення у місцевому медцентрі евакуйованих з Уханя українців та іноземців.

“Все необхідне для людей (евакуйованих з Уханя) забезпечено. Вони розселені по номерах, в теплі, нагодовані. Епідеміологічна і фізична безпека їх забезпечена”, – сказав Гончарук 21 лютого під час виступу в Раді.

“Але ті події, які вчора відбувалися, на мою думку є наслідком в тому числі і інформаційної війни, яка продовжується щодо нашої країни і зсередини, і зовні. Я передбачаю, що провокації продовжаться,” – наголосив прем’єр.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *