У кожному домі! Зеленський прийняв екстрене рішення. Скликав усіх – повинні зробити

Президент України Володимир Зеленський обговорив з керівництвом українських телеканалів реалізацію на національному телебаченні масштабного освітнього проекту для учнів 5-11 класів, які навчаються вдома в зв’язку з введенням в країні карантину.

В ході зустрічі Глава держави зазначив, що через обмежувальні заходів, введені в країні з метою недопущення поширення коронавіруса, школярі перейшли на дистанційне навчання. Володимир Зеленський запропонував запустити загальнонаціональний освітній телевізійний проект, в рамках якого найкращі педагоги України проводитимуть відеоуроки з різних предметів шкільної програми для 5-11 класів, а найбільші українські телеканали будуть показувати їх в своїх ефірах в найбільш зручне для дітей час, повідомляє прес-служба ОП.

За словами Президента України, формат такого телевізійного проекту повинен бути не тільки інформативним і зручним для перегляду, але і цікавим дітям, а також їхнім батькам, дідусям і бабусям, які залишаються вдома через карантин.

Передбачається, що телеуроки транслюватимуться як на загальнонаціональних українських каналах, так і в ефірі ряду регіональних.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *