“У кожній другій хаті лежать”: з’явилася шокуюча правда про заблоковане село під Чернівцями

У той час як всередині України влада запроваджує тотальний карантин і зупиняє громадський транспорт, в країну прибувають десятки тисяч людей з охоплених епідемією країн. На відміну від українців з Ухань їх ніхто на карантин не надсилає.

Вони спокійно приїжджають в рідні міста і села. Що відбувається далі може побачити на прикладі села Колінківці під Чернівцями. Де вже підтверджено 11 випадків та ще кілька десятків перевіряються.

Село вже заблоковано – звідти нікуди виїхати не можна.

Місцеві розповідають, що коронавірус в село завезла одна з заробітчанок, яка стала так званим “нульовим пацієнтом”. Жінка заразила всю свою сім’ю, включаючи двох невісток і трьох онуків. А від них уже почали заражатися інші. Зараз всі – в лікарні, стан у них легкий, кажуть медики.

“Мало того, що тітка приїхала і заразила рідних, які влаштували гульню з приводу її приїзду. Так вона ще й по мітингах бігала, активістка, блін (9 березня група селян їздила пікетувати Чернівецьку обладміністрацію, вимагаючи визначити Колінківці центром територіальної громади). Ні, щоб удома сидіти, так вона ходила і заразу розносила. А таких як вона – сотні на Буковині, через таких мор почнеться, друга Італія “, – обурюється житель села Ігор Рудик.

Насправді в кожній другій хаті лежать з температурою і кашлем. Я ось купив макаронів, олії, хліба, консервів – на тиждень повинно вистачити. А далі не знаю, як на вулицю виходити “, – розповів місцевий житель Вадим.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *