“Цю війну ми ще не виграли”: Степанов терміново звернувся до українців. “Подумайте про своїх близьких”

В останні дні в Україні зросла кількість заражених на добу.

Влада обрала стратегію адаптивного карантину, коли в залежності від регіону є певні пом’якшення карантинних заходів. Але важливо не плутати пом’якшення з повним скасуванням карантину. Про це під час щоденного онлайн-брифінгу про ситуацію з коронавірусом в країні сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“Цю війну з COVID-19 ми ще не виграли. Ви бачите, що статистика останніх днів, коли кількість захворювань більше 500 осіб на добу”, – сказав Степанов.

Крім того, за словами міністра, зростає кількість заражених і в інших країнах.

“Наприклад, рівень передачі вірусу в Німеччині в останні дні перевищив критичне значення. Також Китай, звідки почалася пандемія, також оголосив про можливість нового спалаху. Ще однією країною, яка оголосила про початок другої хвилі, є Південна Корея. Також Бразилія, Індія показують велику кількість захворюваності коронавірусною хворобою “, – сказав він.

Максим Степанов закликав українців не нехтувати правилами, які рекомендує МОЗ.

“Дотримуйтесь соціальної дистанції, користуйтеся масками, користуйтеся антисептиками – це все важливо, це все те, що буде берегти ваше здоров’я і ваше життя. Подумайте про своїх близьких, яких ви можете інфікувати”, – зазначив Степанов.

Згідно з даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 7 червня в країні зафіксовано 26 999 випадків захворювання COVID-19. 12 054 людини одужали (в тому числі 2685 медпрацівників), 788 – померли (39 медиків).

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *