“Без сюрпризів не обійшлося”: Готується важливе призначення. Зеленський назвав кандидатів

Президент України Володимир Зеленський назвав можливих кандидатів на посаду міністра освіти і науки.

Про це він заявив на зустрічі з журналістами в президентській резиденції “Залісся”.

Зеленський назвав чотирьох осіб, яких він розглядає як міністрів. Так, очільником Міносвіти може стати нинішній ректор Чернігівського технологічного університету Сергій Шкарлет. Президент зазначив, що найближчим часом планує відвідати Чернігів.

“Я збираюся прийти в університет, я хочу подивитися як він виглядає, я хочу поговорити зі студентами і зрозуміти, що це за людина”, – заявив Зеленський.

Також Зеленський заявив, що кілька вже пропонував народному депутату, голові комітету Верховної Ради з питань науки і освіти Сергію Бабаку очолити цю галузь вже як міністру.

Крім того, він розповів, що на посаду міністра освіти йому рекомендували керівника Апарату Офісу президента Олексія Дніпрова, який раніше був заступником міністра освіти Дмитра Табачника. Таке призначення стало б сюрпризом для багатьох, але явно не тих, хто вбачає “реванш” нинішньої влади.

Також Зеленський повідомив, що претенденткою на посаду міністра освіти і науки є доктор наук, заступник директора з наукової роботи Інституту математики Національної академії наук України Олександра Антонюк.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *