Це вже не жарти! Зеленський “злив” головну таємницю Кабміну. Була таємна зустріч!

Президент України Володимир Зеленський заявив, що він дійсно зустрічався з Сергієм Тігіпком, чутки про призначення якого прем’єром з’явилися напередодні.

Про це він повідомив журналістам після форуму Age of Crimea 2020 року, відповідне відео в Twitter опублікувала журналістка “Радіо Свобода” Власта Лазур.

“Я дійсно з багатьма людьми зараз веду співбесіди. І з паном Тігіпком я також зустрічався. Це правда”, – сказав Володимир Зеленський відповідаючи на питання, чи правда, що він веде переговори з Тігіпком щодо посади для нього в уряді.

Нагадаємо, спікер Верховної Ради Дмитро Разумков мав неприємну розмову з президентом Володимиром Зеленським, під час якої президент порадив главі ВР звільнятися, якщо йому щось не подобається.

За інформацією УП, у спікера відбулася розмова із Зеленським про те, що Разумков не хоче брати на себе негатив від скандалів нардепів.

Спікер вважає за краще менше асоціюватися з неприємними історіями, в які потрапляють “слуги”, і хоче, щоб більш активну позицію по “зашкварах” займала партія.

Президент, за даними співрозмовників УП, відповів досить прозоро: не подобається – звільняй місце.

Разумков на всі закиди на свою адресу нібито відповів: щось не подобається в роботі Ради – поставте на голосування пропозицію зняти мене з посади.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *