Неймовірний цинізм. Викрито жахливу правду про Юлію Тимошенко. “А потім дивиться людям в очі”

Стало відомо, хто досить щедро фінансував парламентську фракцію «Батьківщина» і саму Юлію Тимошенко під час минулорічних виборів. Як виявилося, величезні суми надходили від жителів села, які виявилися ще й при цьому колишніми або нинішніми працівниками Петровської виправної колонії №49.

Про цю інформацію повідомив аналітичний портал «Главком», передає видання «НБН».

«На рахунку виборчого фонду партії прийшло близько 339 мільйонів гривень. Понад 93% фінансів було витрачено на передвиборну рекламу », – повідомили на самому початку експерти порталу.

Після цього експерти звернули увагу на дуже щедрі пожертви з боку жителів кіровоградського села Чечелівкі. Його населення становить 810 осіб, але при цьому сім жителів села зробили 27 платежів на загальну суму в 14,7 мільйонів гривень. Цікаво те, що ці 7 осіб проводили платежі однаковими і чималими сумами – по 660 000 гривен.

«Підприємці, які дуже хочуть допомогти партії« Батьківщина »не можуть це зробити від себе. Їх відразу почнуть звинувачувати в криміналі. Тому вони використовують своїх родичів і через них роблять вкладення », – пояснила Юлія Тимошенко діяльність дивних осіб.

Користувачі мережі відзначають, що це неймовірний цинізм.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *