«Так не останнє ж згоріло»: Коломойський прокоментував скандальний Виступ “Кварталу 95”. «Гонтаревій забагато честі»

Олігарх Ігор Коломойський відреагував на номер “Кварталу 95” про підпал будинку екс-глави НБУ Валерії Гонтаревої

Про це він розповів у коментарі журналістам.

Зокрема, олігарх оцінив номер гумористів одним словом: “Браво!”. Більше того, Ігор Коломойський зазначив, що номер йому дуже сподобався через фразу: “Валерія думає на Валерійовича”

На питання журналістів про те, чи не вважає він це насмішкою над людським горем, Ігор Коломойський відповів негативно.

“Так не останнє ж майно згоріло. Що тільки у неї будинок згорів? А скільки на Донбасі будинків згоріло?”- поставив він зустрічне питання

На наступне запитання співрозмовника про те, чи сподобається йому, якщо Студія “Квартал 95” почне жартувати про спалені на Донбасі будинки, український олігарх відповів ухильно.

“Коли вони будуть жартувати – будемо розмовляти. А ми зараз говоримо в контексті (підпалу будинку Валерії Гонтаревої). Маніпуляціями тільки не займайтеся”, – підкреслив він.

Олігарх також відкинув звинувачення про те, що він нібито спеціально замовив номер студії “Кварталу 95” про підпал будинку колишнього глави Національного банку України Валерії Гонтаревої в день її народження.

“Я не знаю, коли День народження у Валерії Гонтаревої, хоча це нескладно дізнатися при бажанні. По-друге я не беру участі у створенні контенту “Кварталу 95″, тим більше в честь дня народження Гонтаревої, занадто багато їй честі”, – заявив Коломойський і додав, що з акторами студії не підтримує зв’язок з вересня минулого року і на політику жартів “95 Кварталу” не впливає.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *