Рябошапка зробив термінову заяву, зганьбив Луценка. Пашинському і Свинарчуку кінець – вони все знають!

Генпрокурор Руслан Рябошапка заявляє, що підозра, пред’явлена колишньому першому заступнику секретаря РНБО Олегу Гладковському, “має певні зв’язки” з колишнім нардепом Сергієм Пашинським.

“Що стосується багатьох інших справ, пов’язаних з економікою і зловживанням посадою, ми лише на цьому тижні зареєстрували три таких провадження, які можуть бути пов’язані з цією самою особою Пашинським 

Більше того, навіть підозра, яка пов’язана з Гладковським, теж має певні зв’язки з цим фігурантом. Це теж було частиною сюжету, пов’язаного з тим, що інкримінується Гладковському”.

Відповідаючи на питання, чи не здається йому дивним, що Пашинський, який був пов’язаний з “Укроборонпромом”, звинувачується зовсім за іншим епізодом, Рябошапка сказав: “Можливо, це може виглядати дивним, але питання в тому, наскільки готові матеріали справи для того, щоб рухатись”.

“Ми не анонсуємо підозри або певні процесуальні рішення, але протягом певного часу я не виключаю, що такі процесуальні рішення можуть з’явитися в інших епізодах”, – сказав також він.

Окрім того, Генеральний прокурор Руслан Рябошапка назвав збитки від правопорушень у вчиненні яких обвинувачується ексзаступник голови РНБО Олег Гладковський.

За словами генпрокурора України Руслана Рябошапки, раніше справу, у якій фігурував колишній перший заступник секретаря Ради нацбезпеки і оборони Олег Гладковський, розслідували “не дуже активно”.

“Якщо говорити про перший епізод, це про поставку автомобілем, сума (збитків – ред.) приблизно 140 мільйонів гривень, щодо неправдивого декларування, не пам’ятаю точно, але там суми були в доларах, близько десятка тисяч доларів”, – розповів Рябошапка.

Також, Рябошапка додав, що якби в аеропорту “Бориспіль” колишнього першого заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олега Гладковського не затримали, він би втік.

За словами генпрокурора, раніше було питання в тому, чи достатньо доказів для висування підозри Гладковскому.

“Було багато медійного розголосу, нібито ця справа розслідувалася, хоча насправді вона не дуже активно розслідувалася. Не забуваємо, хто був генеральним прокурором на той час (до Рябошапки Генпрокуратуру очолював Юрій Луценко. )”, – зазначив Рябошапка. 

Нагадаємо, 18 жовтня Свинарчуку повідомили про підозру у зловживанні владою або службовим становищем та декларуванні недостовірної інформації. За даними слідства, Гладковський, перебуваючи на посаді першого заступника секретаря РНБО, забезпечив включення у державне оборонне замовлення та подальшу закупівлю вантажних авто МАЗ-6317 (“Богдан-6317”) за завищеними цінами у дочірнього підприємства “Автоскладальний завод №2”, що входить до складу “Богдан Моторс”, кінцевим бенефіціаром якої він є. Державі було завдано збитків на суму 10,62 млн грн.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *