Щ0йно! У Британії заявили: стосунків з РФ більше не буде. Світ змінився – Путіну не зійде це з рук!

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон вважає, що Захід не зможе нормалізувати відносини з Росією після нинішніх подій в Україні так само, як він зробив це кілька років тому.

Нагадаємо, що у 2014 році Росія незаконно окупувала Крим. Після того Європа продовжила співпрацю з РФ.

Проте, за словами Джонсона, світ та ситуація змінилися, і тепер потрібно наголошувати на забезпеченні колективної безпеки.

Після вторгнення Росії в Україну ми не зможемо припускати, що можна буде повернутися до якогось статусу-кво, що знову нормалізуємо ставлення, як це сталося у 2014 році,– сказав він на пресконференції у Лондоні.

Раніше Борис Джонсон заявляв, що Велика Британія робить все можливе, щоб підтримати українців та чинити шалений тиск на Путіна. Він додав, що разом зі США та ЄС вони запровадили наймасштабніший в історії Росії пакет санкцій проти неї. Й він буде збільшуватися, поки ця агресія не закінчиться.

“Ми обʼєднали зусилля з більш ніж 25 союзниками та партнерами з усього світу, аж до Австралії, щоб надати підтримку тим, хто бʼється і захищає не лише свої домівки, а й свободу та демократію”, – повідомив Борис Джонсон.

Крім того, він розповів, що разом зі США та Європейським Союзом вони запровадили наймасштабніший в історії Росії пакет санкцій проти неї. Й він буде збільшуватися – аж поки ця агресія не закінчиться.

Світ відвертається від Путіна та його режиму. Глобальні корпорації рвуть звʼязки з Росією. Участь росіян у спортивних змаганнях скасовується. І країна за країною займають жорстку позицію. Лещата стискаються та продовжуватимуть стискатися,
– зазначив Джонсон.

Він додав, що знає, як зараз люди переживають за рідних та друзів.

“Я запевняю, що ми робимо все, що є в наших силах, аби допомогти біженцям із зони конфлікту. Ми спростили процедуру для приймання родичів українців, які живуть у Сполученому Королівстві, за Програмою з допомоги сімʼям з України”, – розповів Борис Джонсон.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *