Нові санкції проти РФ! Список розширюється: олігархи та чиновники попали. Всіх причетних до вторгнення в Україну. Браво!

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо 7 березня оголосив, що держава розширює санкційний список осіб з оточення президента Росії Володимира Путіна – олігархів та чиновників, причетних до вторгнення РФ доУкраїни.

Про це повідомляє Reuters.

“Сьогодні Канада оголошує про нові санкції щодо 10 осіб, причетних до невиправданого вторгнення, включно зколишніми та чинними високопосадовцями, олігархами і прихильниками російського керівництва”, ­– сказав голова канадського уряду.

При цьому не назвав жодних імен осіб, щодо яких запроваджуються санкції. Водночас Трюдо зробив натяк: “імена цих осіб взяті зі списку, складеного опозиціонером Олексієм Навальним, який перебуває у в’язниці”.

Окрім того, США запроваджують санкції проти низки російських олігархів і прессекретаря президента Путіна Дмитра Пєскова. Раніше санкції проти російських олігархів запровадили в ЄС, а також Лондон.

Про це повідомляє пресслужба Білого дому.

“Сьогодні Сполучені Штати, у координації з союзниками та партнерами, “приділять” увагу наступним представникам російської еліту та членам їх сімей, які продовжують підтримувати президента Путіна, попри його жорстоке вторгнення в Україну. Ці особи збагатилися за рахунок російського народу, а деякі просунули членів своїх сімей на високі посади. Інші очолюють найбільші російські компанії і відповідають за надання ресурсів, необхідних для підтримки вторгнення Путіна в Україну”, – ідеться у заяві Білого дому.

Серед підсанкційних — Ротенберги, Пєсков, “кухар путіна” Пригожин, президента “Транснафти” Токарєв та інші.

Зазначається, Сполучені Штати та уряди всього світу працюватимуть над виявленням та заморожуванням активів російських еліт та членів їхніх сімей – їхні яхти, розкішні апартаменти, гроші та інші “брудні” надходження.

Також, нагадаємо, що Уряд Японії ухвалив рішення запровадити персональні санкції проти президента Росії Володимира Путіна, заступника керівника Ради безпеки РФ Дмитра Медведєва та інших посадовців у зв’язку з російською агресією проти України.

Під персональними санкціями опинились шість представників керівництва країни, зокрема президент Володимир Путін, очільник російського МЗС Сергій Лавров та міністр оборони Сергій Шойгу.

Також санкції запроваджені проти заступника голови Ради безпеки Дмитра Медведєва, начальника генштабу ЗС РФ Валерія Герасимова та секретаря Ради безпеки РФ Миколи Патрушева.

“Їхні активи в Японії у разі виявлення будуть заморожені”, — зазначає агентство.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *