Санкції таки діють! Потужний бунт від оліграхів: прямий заклик до Путіна. Економіка йде на спад – Кремль в паніці!

Російський олігарх-мільярдер Олег Дерипаска, відомий тісними зв’язками із президентом Володимиром Путіним, виступив за припинення війни в Україні.

«Мир дуже важливий! Затягувати переговори – безумство. Україна вже давно ядерна держава, на її території, окрім законсервованої Чорнобильської АЕС, ще 15 атомних енергоблоків та 3 сховища відпрацьованого ядерного палива. Для тих, хто не розуміє, – будь-який інцидент на цих об’єктах наші нащадки на території європейської Росії, України та Європи згадуватимуть нам усім ще років 200 із прокльонами», – написав він 3 березня у Telegram.

Дерипаска перебуває під санкціями Заходу, він один із кількох російських мільярдерів, які закликали владу зупинити повномасштабну військову атаку на Україну, розпочату 24 лютого.

Михайло Фрідман, Петро Авен, Олег Тиньков та Олексій Мордашов – теж мільярдери, які потрапили під західні санкції, – також публічно закликали до припинення бойових дій.

Зокрема, російський мільярдер Михайло Фрідман (група “Альфа”) заявив, що війна в Україні – це трагедія і що вона повинна припинитися. Напередодні він потрапив під санкції Європейського союзу.

Фрідман, який народився у Львові, сказав, що він і його давній партнер Петро Авен були шоковані, дізнавшись у понеділок, що Європейський союз запровадив проти них санкції. До цього Михайло Фрідман, який є уродженцем Львова, звернувся з листом до співробітників компанії зі словами:

“я переконаний, що війна ніколи не може бути рішенням”.

Крім того, бізнесмени Михайло Фрідман та Петро Авен, які потрапили під санкції ЄС через воєнну агресію Росії проти України, передадуть свою частку в Альфа-Банку (Київ) погодженим із Національним банком України (НБУ) фізичним та юридичним особам-резидентам України, повідомила пресслужба банку в середу. При цьому в повідомленні зазначається, що тривають переговори з великими польськими та українськими компаніями, а також із приватними інвесторами.

“Мажоритарними власниками банку залишаються великі європейські й американські фонди та компанії”, – уточнює фінустанова.

Банк зазначив, що це рішення знімає репутаційні ризики на тлі санкційних обмежень стосовно двох акціонерів-фізосіб.

Альфа-Банк (Київ) – один із найбільших українських приватних банків (6,5 тис. співробітників, 1,5 млн клієнтів) з міжнародним капіталом. Акціонерами Альфа-Банку (Україна) є ABHH (Люксембург, ЄС), головна компанія банківської групи, до якої входить в однойменний банк у Росії, і дочірня компанія ABHH – ABH Ukraine Limited (Кіпр, ЄС).

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *