Повна конфіскація! Олігархи догралися – законопроєкт готовий. Все на благо держави – перемога за нами!

Комітет Верховної Ради з питань економічного розвитку одностайно підтримав законопроєкт про націоналізацію майна та активів РФ, які перебувають на території України. Про це повідомилач ленкиня комітету Роксолана Підласа.

“Вчора о 22:30 в нас було засідання комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку. На порядку денному – одне питання. Націоналізація майна та коштів юридичних осіб РФ. Рускій бізнес, іді нах*й. Одноголосно”, – написала у себе у Facebook депутатка.

Законопроєкт №7122 визначає правові засади примусового вилучення в Україні об’єктів права власності РФ та її резидентів.

Вилученню підлягатимуть не лише активи держави Росія, але й активи її юридичних осіб, які здійснюють свою діяльність на території України, серед власників яких є російський уряд.

Перелік активів, які Україна має намір відчужити, буде формувати уряд та подавати на розгляд РНБО. Саме відчуження активів буде відбуватися указом президента України. Компенсація за націоналізацію російських активів в Україні не передбачена.

Зазначимо, що Генпрокурор Ірина Венедиктова хоче заморозити та конфіскувати все майно громадян Росії за кордоном, які скоюють військові злочини проти України або сприяють їм.

Венедіктова повідомила про утворення таск-форс із пошуку, виявлення та заморожування активів воєнних злочинців РФ та їхніх співучасників. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

“Ми розпочали вручати підозри усім громадянам РФ, які або вчиняють, або сприяють вчиненню найтяжчих воєнних злочинів на території України. З кожним днем кількість таких кримінальних проваджень зростає, як і кількість вручених підозр.  І ми не зупинимося допоки кожна така особа не зазнає справедливого покарання”, – написала Венедіктова.

Генпрокурорка наголосила, щоб все майно, належне цим особам, за межами Росії, яке виявлять, буде заморожене та конфісковане на користь українського народу із спрямуванням на відновлення країни.

“Для досягнення цієї мети ми працюємо з міжнародними організаціями та країнами-партнерами. У прокуратурі для цих цілей утворюється таск-форс”, – зазначила вона.

Окупант, який намагається знищити нашу країну, недооцінив всі потуги, спроби й дії, які будуть застосовуватися проти нього іншими країнами світу.

Зазначимо, що санкції від 2 березня включають обмеження на експорт до Росії високотехнологічних товарів, повне блокування російських оборонних компаній, включно з виробниками бойових машин, військової авіації, засобів ведення електронної війни, дронів, тощо.

Також запроваджуються обмеження на експорт устаткування для видобутку нафти та газу. “США та союзники і партнери не мають стратегічної зацікавленості у зменшенні світового постачання енергоресурсів,” – мовиться в заяві.

Новим рішенням також вводиться обмеження на підтримку оборонних та безпекових секторів Росії та Білорусі.

Відповідно до оголошення, зробленого напередодні президентом США Джо Байденом, сьогоднішнім рішенням США заборонили російським літакам використовувати внутрішній повітряний простір США.

Цивілізований світ запроваджує санції проти РФ, посилюючи заходи дедалі більше, оскільки Володимир Путін не зупиняється, а його злочини множаться. Безпрецедентним стало рішення Швейцарії вперше з 1815 скасувати свій нейтралітет і приєднатися до санкційної політики єдиної Європи.

Через війну Росії проти України, Швейцарія вирішила скасувати свій нейтралітет, який продовжувався два сторіччя. “У зв’язку з військовою інтервенцією Росії в Україні, що триває, 28 лютого Федеральна рада ухвалила рішення прийняти пакети санкцій, введені Європейським Союзом 23 і 25 лютого”, – йдеться в повідомленні швейцарського уряду.

Зокрема, Швейцарія запроваджує санкції проти президента Росії Володимира Путіна, прем’єр-міністра Михайла Мішустіна та міністра закордонних справ Сергія Лаврова. Йдеться про негайне заморожування їхніх активів.

Крім того, країна слідом за ЄС закрила свій авіаційний простір для російських літаків.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *