Розгром “другої” армії світу! Окупанти зіткнулись з опором – величезні втратu. Темп РФ уповільнився!

Вже тринадцятий день поспіль в Україні точиться війна розпочата режимом путіна. Окупанти зіткнулися із надзвичайним опором, стійкістю та впертістю українських військових. У Міноборони прокоментували інформацію про так звану другу армію світу.

Друга армія світу, як вони себе називали, зазнає величезних втрат і не може виконати поставлені перед нею задачі, – сказала Ганна Маляр, заступниця міністра оборони. – Якщо ми зупиняємо другу, то ми – перші. За ці дні стало очевидно, що наша держава і суспільство добре загартовані війною. Ми вміємо воювати, вміємо забезпечувати свою армію, ми вміємо організувати волонтерський рух і стати в стрій.

Також заступниця міністра оборони наголосила, що ціле суспільство робить все можливе для перемоги та зауважила, що хоч наша боротьба складна, виснажлива і є втрати, зате народ усвідомлює, що ціна свободи висока. А наше суспільство так само міцне, як і наша армія.

Для підтвердження слів Ганни Маляр достатньо поглянути на зведення оперативної інформації Генштабу ЗСУ станом на 6 ранку 8 березня.

У повідомлені йдеться: “Противник продовжує наступальну операцію, але темп просування його військ значно уповільнився. Угруповання сил оборони продовжує вести оборонну операцію у межах Південної, Східної та Північної операційних зон по визначених рубежах. На Сіверському напрямку триває героїчна оборона міста Чернігова.

Сили оборони міста Києва продовжують захищати столицю по зовнішньому рубежу оборони та на додатково визначених напрямках.

У Південній операційній зоні проводиться оборонна операція вздовж державного кордону та здійснюється прикриття морського узбережжя, ведуться оборонні бої у передмісті Миколаєва”.

Загалом в усіх інших напрямках триває стабілізація операції, територіальна оборона успішно виконує поставлені перед нею завдання.

Поки НАТО відмовляється закрити небо над Україною, спокій мирних жителів бережуть Повітряні Сили ЗСУ. Вони успішно відбивають ракетно-авіаційні удари та прикривають критичні об’єкти України й угруповання військ. Окупанти все більше деморалізовані та частіше вдаються до мародерства, терору, залякувань. Та їм все одно не вдається втримати владу у своїх руках. Маріуполь, Херсон, Волноваха і навіть окупований Крим виходять на мітинги спротиву.

Все буде Україна!

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *