Раду накрило – він перекрив їх! Саакашвілі вразив вчинком – час настав. Ця ніч стала останньою

Глава виконавчого комітету Нацради реформ України Михайло Саакашвілі назвав себе “командним гравцем” і пояснив, що в правильності своїх ідей намір переконувати членів команди, про це написав Саакашвілі у фейсбуці, подаємо його слова в оригіналі:

У мережі поширюються різні фейки нібито з програми Саакашвілі. Я не сприймав це серйозно, поки не почув, що навіть депутати Верховної Ради серйозно обговорювали цю програму, хвилювалися у своїх депутатських групах і чатах.

Так ось, дорогі мої. Ніякої окремої програми Саакашвілі не існує. Є Національна Рада реформ, головою якої є президент Зеленський. Будь-яка програма Національної Ради затверджуватиметься президентом, й буде ініціюватися президентом.

Ніяких окремих програм Саакашвілі в природі бути не може. Я — командний гравець і в тому числі збираюся переконувати членів команди в правильності деяких моїх ідей, але аж ніяк не займатися самопіаром.

Час вже всім подорослішати, не вестися на фейки та серйозно дивитися на речі.

Окрім того, ще раніше Саакашвілі заявляв, що деякі депутати його бояться:

«Якби вони вважали, що я лузер, який нічого не вміє робити, то їх би це взагалі не хвилювало. Ні, вони знають, що я здатен, вони знають, що я реально перекрию їхні потоки. Вони знають, що мене не можна купити», – заявив Саакашвілі. Він додав, що такі недоброзичливці «якраз не хочуть змін».

«Коли вони бачать у мені таку загрозу, таку небезпеку для себе, то може вони й бачать у мені потенціал, що я можу щось зробити», – вважає політик.

Саакашвілі уточнив, що інструменти такого впливу має не він, а президент, і що він мав «багато-багато розмов» із Зеленським.

Варто зазначити, що сам Президент, Володимир Зеленський, очікує результатів у реформі митниці.

“Результатів роботи від Саакашвілі очікую не на другий день після його призначення, але в найближчі місяці він повинен бути. Ми з ним багато про це говорили. Він розповів, що свого часу поставив нових людей на митниці, потім усіх розігнав. Через деякий час поставив інших – і довелося розігнати знову. Ну, така складна річ реформа митниці. Я дуже хочу, щоб він нею займався,” – сказав Зеленський.

За його словами, Саакашвілі під час свого президенства у Грузії зміг подолати корупцію та зробити сучасну митницю.

“Другий момент – у нього достатньо міцні інвестиційні зв’язки з багатьма країнами. Коли вони будували Батумі – це було залучення різних інвесторів, тоді там звели великі мережеві готелі. У нього є досвід”, – зазначив президент.

Окрім цього, Зеленський заявив, що його цікавить допомога Саакашвілі реформуванні пенсійної системи в Україні.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *