Просто в кабінеті – увірвалась Нацгвардція! Одіозний губернатор в шоці. Зеленському доповіли – полетить голова

Губернатор Одеської області Куций опинився в епіцентрі скандалу. Про це повідомляє телеграм-канал Dubinsky.про.

Губернатор Одеської області Куций так обробився від питання журналістів про 85 машин швидкої допомоги, які ховає на базі санітарного транспорту через їхню некомплектність – що викликав прямо на інтерв’ю Національну гвардію і зажадав вивести знімальну групу з кабінету.

Як тільки журналістка поставила запитання, Куций попросив вимкнути камеру. Журналістка відмовилася, мотивуючи це тим, що важливо, почути відповідь на це питання. Куций заявив, що питання – провокаційне. Журналістка ж сказала, що вони просто хочуть отримати відповідь. Після чого Куций дав розпорядження викликати Національну гвардію і почав наполягати, щоб журналістка видалила відео.

До речі, у Одеського губернатора Куцого хотілося б уточнити, як справи з постачанням 85 швидких за президентською програмою, на якій хтось там з Одеської обладміністрації наварив 5%?

Машини, поставка яких була обмежена 1 травня, приїхали до Одеси без обладнання. Опечатані. І кинуті на задньому дворі Обласного центру швидкої допомоги і медицини катастроф.

Раджу місцевим журналістам їх там знайти, і задати губернатору питання, як довго він ще планує перебувати на посаді, – повідомляє Дубінський.

Джерело телеграм-каналу “Резидент” в ОП повідомило, що вчорашнє «спілкування» з журналістами Одеського губернатора не залишилося без уваги в Офісі Президента. Главі ОДА дали термін до кінця травня закрити питання по машинах швидкої допомоги, які стоять на стоянці мертвим вантажем через бажання Максима Куцого отримати % від тендера.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *