Рада підтримує введення миротворчих сил! Потрібні «зелені коридори» – безпечна евакуація

Верховна Рада виступає за введення в Україну миротворчих сил, про це йдеться у Заяві першого віцеспікера Ради Олександра Корнієнка, яку цитує сайт ВРУ.

Вимагаємо відкрити «зелені коридори» для безпечної евакуації жінок, дітей та літніх людей, постачання гуманітарної допомоги постраждалим та цивільним. Також вважаємо необхідним введення в Україну миротворчих сил на підставі Резолюції ГА ООН 377 (V) «Об’єднання заради миру» від 3 листопада 1950 року, – додав Олександр Корнієнко.

Віцеспікер наголосив, що депутати також вимагають негайного запровадження безпольотної зони над територією України, що дозволить захистити цивільне населення, об’єкти світової культурної спадщини та критичної інфраструктури. 

Серед важливих рішень парламенту сьогодні – звернення до міжнародних організацій, іноземних парламентів та урядів стосовно забезпечення захисту цивільного населення України від збройних нападів російських загарбників, – наголошує Корнієнко.

Зазначимо, що  3 березня Верховна Рада затвердила  указ президента України “Про загальну мобілізацію”, а також ухвалила ряд законів про посилення відповідальності за колабораціонізм, злочини проти держави та пропаганду агресора.

Крім того, парламент прийняв законопроєкт щодо примусового вилучення в Україні об’єктів права власності Російської Федерації та її резидентів.

Так само депутати підтримали постанову про звернення ВР до ООН, Червоного Хреста, Європейського парламенту, міжнародних організацій, парламентів та урядів іноземних держав щодо термінової необхідності забезпечення захисту цивільного населення України від  нападів російських загарбників.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *