Путін відмовився від прямої розмови із Зеленським!

Кремль відмовився від прямої розмови президента Росії Володимира Путіна із президентом України Володимиром Зеленським, про це повідомляє Медуза з посиланням на прессекретаря Путіна Дмитра Пєскова.

Пєсков також заявив, що Росія не відмовляється від вимог денацифікації України, про що раніше повідомляла українська сторона.

Вчора президент Володимир Зеленський заявив, що готовий сісти за стіл переговорів із президентом Росії Володимиром Путіним, який почав війну проти України.

Ми не нападаємо на Росію і не збираємося на неї нападати. Ми у НАТО? Ні. У нас є ядерна зброя? Ні. Що я маю сказати? Кому я маю щось дати? Ви розумієте, це ж теж інформаційна бомба, про яку всі говорять. Що віддати, Господи? Що ти хочеш від нас? Піди з нашої землі. Не хочеш зараз піти – сядь зі мною за стіл переговорів. Я вільний. Сядь зі мною! Тільки не за 30 метрів, як з Макроном і Шольцом, як він їх приймає. Я ж сусід. Мене не треба за 30 метрів тримати. Я не кусаюся. Я нормальний мужик. Сядь зі мною і поговори. Ми нікому не погрожуємо, ми не терористи, ми не захоплюємо банки і не захоплюємо чужі землі, – сказав Зеленський на зустрічі із журналістами.

За словами президента, ціль українців захист, свобода та життя майбутніх поколінь. Ціллю росіян Зеленський вважає “поставити на коліна народ, націю, в якій люди, почувають себе рівними”.

Президент Володимир Зеленський заявив, що Володимир Путін помиляється, якщо думає, що українців можна зламати чи змусити здатися, а бажання знищити Україну він порівняв із хворобою.

Українці об’єдналися, Україна отримує зброю “від справжніх друзів”.  Зеленський нагадав, що Україна у своїй історії пережила дві світові війни, три Голодомори, Голокост, Бабин Яр, Великий терор, вибух у Чорнобилі, окупацію Криму і війну на сході.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *