Потрапила в пастку. 8-річна дівчинка опинилася під “кам’яним дощем” у Нових Санжарах. Ні краплі совісті

Український телеведучий Роман Вінтонів, більш відомий як Майкл Щур, піддав жорсткій критиці дії українців, які заважали евакуації співвітчизників з Китаю у Нові Санжари, що на Полтавщині. Окремо чоловік зазначив, що серед евакуйовних була й восьмирічна дитина.

Відповідний пост Майкл Щур розмістив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

“У одному з тих автобусів їхала 8-річна дитина. Вони кидали по автобусах камінням. Що відповісти дитині, якщо вона спитає «чим це розбило вікно автобуса?» і «чому?» Що відповісти? Чисто емоційно, як батько, я дуже хочу, щоб прізвища затриманих сьогодні, тих, хто кидав каміння, були опубліковані”, – розповідає Вінтонів.

При цьому телеведучий акцентував, що такі люди є усюди, як і такі, що, навпаки, згодні на солідарність з евакуйованими.

“…такі люди є всюди. У вашому хай-тек офісі, по-сусідству. В маршрутці поруч із вами. Завжди і всюди є такі люди, які від небезпеки перетворюються на звірів, які готові пожертвувати будь-ким і будь-якими цінностями, лиш би вижити. Ми в дитинстві таких називали сцикунами.

Коли з’являється сцикун, не працюють аргументи, благання… в такі моменти працює лише дуже сильна піз&₴@?на. Інколи моральна, а інколи – фізична. Вона приводить до тями. Нажаль в Санжарах не було того, хто міг би це зробити. Жодного авторитету. Нікого. Священника МП-КП-УПЦ-УГКЦ, друга, батьків, сусіда, вчителя, тренера. Нікого”, – акцентував Майкл Щур.

Вінтонів також виразив сподівання, що прізвища і імена затриманих у Нових Санжарах будуть оприлюднені.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *