Послаблення карантину під загрозою. Садовий сповістив невтішні новини: приймають рішення

На Львівщині через різке збільшення за останню добу кількості хворих на коронавірус можуть не послабити карантинні заходи, як планувалося раніше.

Про це заявив міський голова Львова Андрій Садовий, передає пресслужба міськради.

“Якщо аналізувати ситуацію, то останні два дні ми маємо динаміку до збільшення кількості інфікованих коронавірусом. Дуже цікаво, як це розвиватиметься до понеділка. Ми планували послаблювати карантин, але так виглядає, що ці послаблення будуть у дуже невеликому обсязі, а більшість обмежень збережуться щонайменше до 12 травня”, – зазначив він.

Садовий наголосив, що у зв’язку зі збільшенням захворюваності на COVID-19 чиновники зібрали нараду штабу швидкого реагування, а також засідання комісії з питань надзвичайних ситуацій.

“Ми на комісії фіналізуємо кінцеве рішення штабу”, – додав мер Львова.

Зазначимо, що станом на ранок 8 травня у Львівській області підтверджено 660 випадків інфікування коронавірусом, і 65 із них – лише за минулу добу.

Додамо, що Львівщина доповнила список регіонів-лідерів за поширенням захворюваності на коронавірус. В області зібрали термінове засідання оперативного штабу для обговорення шляхів вирішення проблеми.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *