«Нехай біснуються»: в Росії з Гриценком зробили немислиме. Шість років…

Російський суд заочно засудив до шести років ув’язнення колишнього міністра оборони України Гриценко. Раніше в Москві вирішили, що Анатолія Гриценка необхідно заочно заарештувати.

Як повідомляє Telegram-канал 360 tv.ru, суд Російської Федерації заочно виніс вирок Анатолію Гриценко на підставі того, що український політик під час телеефірів «закликав підривати російські поїзди у прикордонних з Україною регіонах, а також підривати автомобілі в Москві і Таганрозі в відповідь на нібито проведену російськими спецслужбами діяльність, спрямовану на знищення української військової техніки і вбивство українських силовиків ».

Анатолій Гриценко відреагував на вирок Московського суду, який визнав його «терористом» і засудив до шести років колонії.

«Як я до цього ставлюся? На мою думку, тероризм – це рейди російських диверсійних груп, які несуть вогонь і смерть на нашу з вами землю; це збивання російським БУКом цивільного лайнера MH17 й убивство майже трьохсот невинних цивільних, зокрема дітей; це вбивство російським “Новачком” людей на території чужих держав », – пише Гриценко на своїй сторінці в соціальних мережах і додає:« Нехай біснуються ».

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *