“Війна через нас, вірус через них: переселенці з Донецька вразили своїм вчинком в Нових Санжарах

Переселенці з Донецька підтримали евакуйованих з Китаю українців, які перебувають на 14-денному карантині в Новосанжарському санаторії: привезли фрукти, напої, шоколад і печиво.

Про це повідомив журналіст Володимир Рунец в Facebook. “Приїхали переселенці з Донецька. Привезли все, що змогли”, – написав журналіст. “Нас вже звинувачували, що війна через нас. Цих людей звинуватять, що вірус яерез них”, – прокоментували переселенці. Журналіст додав, що переселенці відмовилися від інтерв’ю: просто розвантажили машину продуктів перед санаторієм і поїхали.

Нагадаємо, український телеведучий Роман Вінтонів, більш відомий як Майкл Щур, піддав жорсткій критиці дії українців, які заважали евакуації співвітчизників з Китаю в Нові Санжари, що на Полтавщині. Окремо чоловік зазначив, що серед евакуйорованних була і восьмирічна дитина.

Відповідний пост Майкл Щур розмістив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

“В одному з тих автобусів їхала 8-річна дитина. Вони кидали камінням по автобусах. Що відповісти дитині, якщо вона запитає« чим це розбило вікно автобуса? » і чому?” Що відповісти? Чисто емоційно, як батько, я дуже хочу, щоб прізвища затриманих сьогодні, тих, хто кидав каміння, були опубліковані “, – розповідає Вінтонів.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *