“Найбільший провал.” “Слуга” жорстко розкритикувала Гончарука. Це ваша провина

Народний депутат від “Слуги народу” Ірина Верещук розкритикувала премєр-міністра Олексія Гончарука за катастрофічну ситуацію із виконанням бюджету.

“Найбільший провал – це чому ми не виконуємо бюджет. Якщо бюджет не виконується, то цьому є причини. І це якраз і є провалом. Якщо бюджет не виконується до поставлених нами показників, це ніхто вже нам не ставив, ми не прийшли на чужий бюджет, це вже наш бюджет, який ми взялися виконати”, – повідомила Верещук у коментарі Еспресо.TV.

Також вона закликала Гончарука надати детальний звіту про роботу уряду.

“Якщо ми за результатами, наприклад, січня маємо – 17 млрд, то на це є і об’єктивні і суб’єктивні причини. І оце би мало бути у звіті: ми не виконуємо бюджет, бо… І чітко написали: тепла погода, я не знаю, пізній врожай, ціни на сталь, коронавірус, геополітична ситуація. Оце і є звіт”, – заявила народний депутат від “Слуги народу”.

Що сталося, що у нас така катастрофічна ситуація з виконанням бюджету. Що сталося, чому надходження з митниці недовиконуються. І як ми побачимо, що сталося, будемо розуміти, куди далі рухатися. Потрібен закон – давайте ще якихось 10 законів приймемо. Потрібні постанови – давайте постанови. Але це буде робота, а не імітація роботи”, – резюмувала Верещук.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *