“А хто ж батько такої красуні?”: Мама Вєрки Сердючки показала свою доньку. “Вона просто копія своєї мами”

52-річна актриса театру і кіно Інна Білоконь, яка виступає дуетом з виконавицею Вєркою Сердючкою в ролі її мами, показала, як виглядає її справжня дочка.

Фото Білоконь поділилася у своєму мікроблозі в Інстаграм. Незважаючи на сформований образ “простакуватої” жінки, яка як тінь, в хусточці, ходить за Вєркою Сердючкою, в реальному житті Інна Вікторівна виявилася зовсім іншою. Красива, доглянута, завжди охайно і стильно одягнена, а також гаряче кохаан чоловіком та донькою.

До речі, про останню. Дочку актриси звуть Яна і їй 21 рік. Дівчина закінчила Полтавський комерційний технікум і поїхала далі навчатися до Польщі. Відомо, що у красуні є хлопець, який цілком може стати її чоловіком.

Білоконь нечасто ділиться знімками з донькою, але тим не менш, на тих, які можна відшукати в мережі, – видно, як вони сильно та щиро люблять один одного.

На одному з таких кадрів вся родина в зборі (актриса одружена з Олегом Білоконем, з яким вони живуть і ведуть бізнес у Полтаві). Батько з матір’ю ніжно обіймають і цілують дорослу доньку-блондинку на тлі красивої природи.

“З днем доньки!!!! нямкаєм, цьомкаєм, любкаєм!!!!!!!!”, – поділилася актриса під фото.

На іншому знімку вже Яна обіймає матір. “ВДОМА”, – тепло підписала кадр Білоконь. Варто відзначити їх неймовірну схожість. Шанувальники так і пишуть: “Доця копірочка мамина”.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *