Крим здають! Аксьонов все – термін0ве рішення: після дзвінка з Москви. Втекли всі – переможемо!

Із Криму в ніч на 17 серпня виїхав “прем’єр” сергій аксьонов і спікер “держдуми” півострова володимир костянтинов. Втеча відбулася після того, як обом діячам подзвонив куратор із Москви. 

Про це повідомив 24 канал з посиланням на джерела в розвідці.

Для успішної евакуації окупанти перекривали на одну ніч кримський міст. Наразі українським службам відомі не лише деталі втечі, а й конкретне місце перебування цих ставлеників кремля. Цілком ймовірно, що такі кроки не випадкові, як і окупаційна влада, так і диктаторська кремлівська повністю розуміють настрої України щодо майбутньої деокупації Криму, що подає “червоні сигнали” про небезпеку ставлеників Росії.

Московський куратор повідомив гауляйтерів про ймовірну небезпеку для їхніх життів. Тоді окупаційні лідери почали поспіхом вивозили з Криму своїх жінок і дітей. Вивезли навіть коханок, яких посадили в машини з охороною.

Підлеглі “прем’єра” всю ніч знищували документи. Наразі родини “політиків” перебувають у Ростові, де оселилися в одному з готелів. Активно заливають страх у місцевих ресторанах і святкують власне “рятування”. Про повернення до півострова наразі не мовиться, – розповіли наші джерела.

За даними розвідки, представники окупаційної влади розпорядилися викладати сфабриковані відео у соцмережі та ЗМІ. Записи будуть буцімто записані у Криму. Цілком ймовірно, що для розв’язання певних задач гауляйтери можуть повертатися на кілька годин, але, схоже, відтепер житимуть у росії.

Проте це не єдині зміни на окупованому півострові за день. У ГУР встановили, що окупанти почали термінове переміщення своїх літаків і гелікоптерів у глиб півострова. Частину переводять взагалі на аеродроми до росії. Також кремлівські ЗМІ повідомили, що призначений новий командувач чорноморського флоту росії.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *