Компанія-оператор “Північного потоку – 2” оголосила про банкрутство! Санкції діють – співробітників масово звільняють

Швейцарська компанія Nord Stream 2 AG, яка є оператором російського проєкту «Північний потік – 2» розглядає можливість подачі заявки про банкрутство. Про це повідомляє Reuters з посиланням на власні джерела.

Таким чином компанія планує урегулювати претензії до початку терміну дії санкцій США по відношенню до інших організацій, які змушені припинити співпрацю з Nord Stream 2 AG.

Джерела повідомили, що Nord Stream 2 AG працює з фінансовим консультантом над погашенням деяких своїх зобов’язань і може офіційно розпочати провадження у справі про неплатоспроможність у швейцарському суді вже цього тижня. Також з’явилася інформація, що співробітників компанії Nord Stream 2 AG у Швейцарії масово звільняють.

США ввели нові санкції проти Nord Stream 2 AG минулого тижня після того, як Росія визнала так звані ЛНР і ДНР, що викликало хвилю економічних санкцій з боку Заходу.

Сьогодні я доручив своїй адміністрації запровадити санкції проти компанії Nord Stream 2 AG та її корпоративних керівників. Ці кроки є ще однією частиною нашого першого траншу санкцій у відповідь на дії Росії в Україні. Як я вже дав зрозуміти, ми без вагань здійснимо подальші кроки, якщо Росія продовжить ескалацію, – заявив президент США Джо Байден.

При цьому він наголосив, що президент РФ Володимир Путін дав світу величезний стимул відмовитися від російського газу та перейти на інші види енергії.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *