Кілька днів боролася! Померла легендарна співачка. Улюблена жінка – він не может прийти до тями

Оперна співачка Лія Акопян померла вранці в понеділок, 2 березня, в клінічній лікарні імені Боткіна.

Як повідомляє “Московський комсомолець”, Лію Акопян госпіталізували 25 лютого. Її привезли з квартири на Кутузовському проспекті, де вона жила зі своїм сином – актором і фокусником Амаяком Акопяном.

У пенсіонерки впав тиск. Медики діагностували у неї дихальну недостатність. Вони боролися за її життя кілька днів, однак їх зусилля не увінчалися успіхом.

Лія Акопян працювала асистентом свого чоловіка – фокусника Арутюна Акопяна. Потім вона закінчила консерваторію і стала співачкою. Акопян-старший помер в 2005 році у віці 86 років.

До слова, в дев’яності роки ім’я фокусника Амаяка Акопяна знали всі від малого до великого. Маг колесив по містах зі своєю концертною програмою, випускав у світ книги, присвячені фокусам, брав участь в зйомках всіляких кінофільмів, а також працював телеведучим в програмі «На добраніч, малята».

Потім чарівник, чиї фрази люди цитують донині, пропав з поля зору не тільки для широкого загалу, а й журналістів. Тільки в 2016 році з’ясувалося, що протягом останніх років актор жив зі старою матір’ю, якій був потрібен регулярний догляд, і тому не з’являвся на ТБ.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *