“Із грязі в князі і з князів …”: ЗМІ дізнались, чим заробляє на життя Козак Гаврилюк. Такого повороту не очікував ніхто!

Михайло Гаврилюк можливо працює в одній зі столичних служб таксі.

Екс-активіст Євромайдану і колишній нардеп VIII скликання (фракція Народний фронт) Михайло Гаврилюк (також відомий під псевдонімом “Козак”) став працювати в Києві таксистом.

“Із грязі в князі і з князів … в Таксісти. Як виявилося, Міша Гаврилюк влаштувався на роботу в одну з Київських служб Таксі. Просто фантастичний кар’єрний Злет)”, – написав користувач Facebook Михайло Шнайдер.

Також схожу інформацію опублікував і телеграм-канал “Івко.Лайв”.

“Кожна людина заробляє на життя як може.

Михайло Гаврилюк влаштувався на роботу в службу таксі Bolt.

Все стає на свої місця.

Можливо і іншим депутатам, які за 5 років не зробили для країни абсолютно нічого, варто піти на нову роботу, а не йти на поводу у Петра «Гетьмана» Олексійовича”, – йдеться в повідомленні.

Але чи дійсно інформація відповідає дійсності, поки невідомо.

Нагадаємо, раніше, в квітні 2018 року журналіст Василь Крутчак оприлюднив інформацію про те, що Михайло Гаврилюк вже два роки їздить на машині, яку йому передали для відправки в зону АТО. Більш того, журналіст стверджував – щоб відвести від себе підозри, Гаврилюк встановив на машину темно-зелені волонтерські номера. Вони видавалися тим автомобілям, які доставлялися із-за кордону для передачі в зону війни на Донбасі.

Пізніше, в січні 2020-го ЗМІ повідомили про те, що у Михайла Гаврилюка (який на той час перестав був нардепом) знайшли триповерховий особняк в селі Нижній Березів Івано-Франківської області (поблизу Карпатський гір). І це при тому, що в декларації Гаврилюка не було вказано ніяких заощаджень, а тільки отримана заробітна плата.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *