“Грішили на маньяка, а вбили найближчі”: Моторошне вбивство юної красуні у Росії шокувало всіх. “Порізали і задушили”

Спочатку місцеві жителі думали, що зі студенткою розправився маніяк, але правда виявилася набагато страшнішою.

Жорстоке вбивство 17-річної студентки з Архангельська (Росія) Вероніки Климової (імена змінені – прим.ред.) Ось уже місяць збурює жителів міста. Понівечене тіло красуні знайшли біля залізничних колій на покинутому будівництві.

Спочатку місцеві жителі і силовики подумали, що діяв маніяк. Обличчя дівчини було сильно порізане склом – перед смертю студентку явно мучили.

Але історія виявилася, куди страшнішою. Через місяць слідчі з’ясували, що з місцевою красунею розправилися її 16-річні подруги, з якими вона вчилася в одному класі з самого дитинства.

Зі своїми майбутніми вбивцями Ніка була нерозлучними подругами. Ніка, Ліна і Іра були найпопулярнішими дівчатами в класі. За всіма постійно залицятись хлопчики, тому в школі вони завжди трималися втрьох. Тільки ось Ліна і Іра, за словами однокласниць, завжди відзначилися буйним характером, в той час як Ніка була спокійною дівчинкою. І до неї тягнулися більше, ніж до її подружок.

– Вони дійсно близько дружили, – розповіла однокласниця дівчат Лєра.

– Але якщо Ніка була товариська і весела, то ось Ліна агресивною, до того ж вона явно була лідером серед них. Про Іру можу сказати так: дуже тиха насправді, випендрювалася тільки на людях.

Нещодавно, до речі, вона накинулася з кулаками на хлопчика, який її обізвав. Через конфлікт їй в підсумку довелося перейти в іншу школу.

– Дівчата під надуманим приводом заманили школярку в безлюдне місце, – розповіли в СУ СКР по Архангельській області і НАО.

– Між подругами стався конфлікт, і під час сварки одна з підозрюваних утримувала жертву і передавала подрузі предмети для нанесення ударів. Друга в цей час розбила пляшку об голову жертви і порізала їй обличчя склом, після чого задушила. Під час допитів вони детально розповіли про те, що трапилося. Свої дії вони пояснили неприязню до подруги, яка, на їхню думку, вела себе зарозуміло. Затримання близьких подруг Ніки для всіх друзів і однокласників стало шоком.

– Вона не могла грубити їм, – впевнені знайомі дівчат. – Цього ніколи не було. Навіть коли її ображали, вона просто мовчала. Ніколи у відповідь нічого не говорила.

Вона і в школі добре вчилася. Подруги її були крупніші за неї і вічно вели себе, як бидло. Так, Ніка дійсно була красивою, але ми не думали, що це могло стати причиною для вбивства.

До слова, за словами подруг, останнім часом Ніка часто гуляла з гарним хлопчиком. Однокласниці припускають, що ревнощі до нього теж могла стати причиною вбивства.

– Від злості і зарізали, – коротко зауважила одна з приятельок Ніки. Наразі відносно дівчат порушили кримінальну справу за статтею «Вбивство».

Їм може загрожувати до 15 років колонії. Суду подруги будуть чекати в СІЗО.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *