“Гучна посада для красуні-коханки!”: Президент опинився в епіцентрі скандалу. Хороший смак!

Депутатом парламенту Білорусі після виборів, що відбулися 17 листопада, стала ” Міс Білорусь 2018″ Марія Василевич. Як відомо, модель встигла потанцювати з президентом республіки Олександром Лукашенком. Крім того, вона регулярно супроводжує президета на різні події.

В мережі почали активно обговорювати партнерку по танцях Лукашенко, а нині депутата:

“Панянки! Впливові, старші танцюристи – це іноді не те, про що ви мрієте!”, “У Батька хороший смак і гетеросексуальна орієнтація! А що ще треба, щоб правити вічно?”, “може вона талановита”, “Для себе або синочка?”, “Гучна посада для коханки?”, Це в наші часи цілком нормально Батька у своєму житті нічого важче ніж авторучка не тримав ,так що сили ще є 🙂 і правильна орієнтація Інша справа в Росії Путін і Шойгу”, – відзначають користувачі.

Нагадаємо, ЗМІ актривно обговрюють, що Лукашенко хворий, і в Об’єднані Арабські Емірати, насправді, полетів для таємного лікування. Подібною інформацією діляться блогери, яким такий інсайд повідомив один з членів білоруської делегації в ОАЕ. Вперше таку інформацію опублікував Telegram-канал Некста.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *