“Будьте здорові”: Олена Зеленська опинилася у лікарні. Українці налякані

Дружина президента Володимира Зеленського Олена оприлюднила фото з медичного кабінету. Над першою леді схилилась медсестра, яка проводить їй важливу процедуру.

Олена Зеленська зробила щеплення проти дифтерії та закликала українців піклуватися про своє здоров’я. Саме це фото, зроблене під час медичної процедури оприлюднила перша леді в сторіс Instagram.

“Піклуйтеся про своє здоров’я і будьте здорові”, — написала Зеленська.

Нагадаємо, у п’ятницю, 15 листопада, завершився Чемпіонат світу з легкої атлетики, який відбувся в Дубаї, ОАЕ. У змаганнях взяли участь 1400 паралімпійців з 117 країн. На своїй сторінці в соціальній мережі Instagram дружина президента України Володимира Зеленського Олена опублікувала фото спортсмена і висловила своє захоплення.

“Національна паралімпійська збірна з легкої атлетики – творці неможливого! Топ-5 за кількістю “золота”. Загалом – 27 медалей, з яких 11 – золоті, та 24 рекорди! Це справді той випадок, коли перешкоди – стимул! Понад 1400 паралімпійців зі 117 країн змагалися на Чемпіонаті світу з легкої атлетики, який 7-15 листопада відбувся в Дубаї, ОАЕ. Україна була представлена 37 спортсменами-паралімпійцями, пишаємося неймовірно! Справді НЕПЕРЕМОЖНІ!”, – підписала знімок перша леді.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *