Гряде економічна криза! Арахамія не стримався, виклав усе як є. Прийдеться це зробити

Український уряд в умовах наближення економічної кризи та загрози епідемії коронавірусу потрібно “перетворити на штаб”. А для цього до Кабінету Міністрів треба залучити досвідчених фахівців.

Про це говорив голова фракції “Слуга народу” у Верховній Раді Давид Арахамія в ефірі “Свободи слова Савіка Шустера”.

Про причини необхідності змін в уряді

Голова фракції СН зауважив, що зараз до Кабінету Міністрів є певні вимоги – більші, ніж зазвичай.

“Наближається економічна криза нібито – є ознаки. Є ймовірність епідемії коронавірусу. Треба Кабмін перетворити, фактично, в штаб”,– пояснив Арахамія.

І додав, що для такого перетворення кадрові рішення приймати необхідно.

“Ми хочемо посилити Кабмін, зробити його оперативнішим, більш досвідченим. Когось долучити та когось вилучити”,– наголосив політик

Він зізнався, що знає, про які саме кадрові зміни в уряді мовитиметься, але прізвищ не назвав: “Коли ви оголосите будь-яке прізвище – на людину ллється стільки бруду, що я просто не хочу людину так підставляти”.

Про прем’єра Тігіпка

В Арахамії запитали, чи планують відправити чинного голову уряду Олексія Гончарука у відставку та чи замінить його на посаді прем’єра Сергій Тігіпко.

“Ні, цього не буде”, – коротко відповів представник “Слуги народу”.

Про позачергове засідання Ради 4 березня

На позачерговому засіданні ВРУ, про яке стало відомо у п’ятницю, 28 лютого, планують розглянути важливі законопроєкти, які досі були заблоковані через тривалий розгляд поправок до законопроєкту про ринок землі.

“Парламент не працює в штатному режимі понад три тижні, бо ОПЗЖ заблокувала, фактично, роботу парламенту через ці правки по землі”,– поскаржився Арахамія.

Він пояснив, що Рада має ухвалити “декілька законів про оборону”, які слід було розглянути ще кілька тижнів тому.

Водночас, деякі напрямки у Кабінеті міністрів України справді потребують підсилення. Однак варіант повної ротації уряду наразі не розглядають, хіба що міністри самі вирішать піти.

Найперше, мова може йти про точкові зміни в Кабінеті Міністрів, про це заявив віцеспікер Верховної Ради Руслан Стефанчук.

“Ми бачимо, що деякі напрямки потребують певного підсилення. Ми не повинні забувати, що є певні інформаційні атаки на уряд. Безперечно, ми маємо підсилити деякі напрямки, зокрема, це напрямок соціальний, економічний”, – пояснив він.

Водночас Стефанчук наголосив, що про повну зміну Кабміну наразі мови немає, оскільки “в уряду є річний імунітет”.

“Тому тільки у випадку, але я фантазую, якщо уряд напише заяву про відмову, тоді тільки може бути розглянуто”,– сказав політик.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *